Referencje

Zadowolony klient to najlepsza nagroda za trud i pracę, jaką wkładamy w nasze realizacje.
Zapoznaj się z opiniami naszych szanownych klientów i dołącz do nich.

"Firma Binti z Panem Kamilem Rybczyńskim na czele to pełen profesjonalizm i doskonała jakość. Stronę dla naszego zespołu wykonał perfekcyjnie, a co najistotniejsze bardzo sprawnie. Pan Kamil doradza niezdecydowanym i pozostaje ze zleceniodawcą w ciągłym kontakcie w trakcie wykonywania zlecenia. Proponuje najnowocześniejsze rozwiązania w atrakcyjnej cenie. Uwzględniał także nasze sugestie. Przy tym jest bardzo uprzejmym i sympatycznym człowiekiem. Dzięki stronie internetowej wykonanej przez Pana Kamila Rybczyńskiego zyskujemy nowych Klientów. Polecam usługi Firmy Binti wszystkim, którzy oczekują szybkiego i profesjonalnego działania."

Justyna - rabis.pl

"Współpraca z Panem Kamilem Rybczyńskim to przyjemność. Strona została wykonana zgodnie z planem, mogłam wprowadzać nowe pomysły w trakcie prac, ani razu nie usłyszałam znamiennego "to się nie da" ;). Pan Kamil angażuje się w to co robi i robi wszystko aby projekt udał się jak najlepiej. Przy tym jest bardzo kulturalny i cierpliwy i ma bardzo dużą wiedzę i doświadczenie w robieniu serwisów internetowych. Bardzo się cieszę że to firma Binti wykonała dla mnie stronę, DZIĘKUJĘ :)"

Maria Strzelecka - lukabandita.com

"Zleciłam tej firmie wykonanie strony i przekonałam się że był to słuszny wybór. Wykonano strone będąc ze mną w bezproblemowym kontakcie, doradzono mi co będe naprwde potrzebowała biorąc pod uwagę stan faktyczny potrzeb mojej firmy a nie tylko nabicie zbędnego kosztu który musiała bym ponieśc. Zawsze mogę liczyc na wspracie oraz pomoc przy stronie i nie tylko. Z miłą chęcią będę korzystała z usług tej firmy."

Julita Kryst - sweetnails.com.pl

"Firma Binti wykonała naszej firmie stronę internetową oraz od kilku lat zajmuje się utrzymaniem strony oraz poczty elektronicznej. Z przyjemnością polecam firmę Binti, jako rzetelnego i solidnego partnera, który wykonał naszą stronę internetową, zgodnie z naszymi sugestiami i obowiązującymi standardami."

Jakub Madej - tamada.pl

"Firma Binti wykonała nam kilka mniejszych stron i dużych serwisów internetowych. Po tak długiej współpracy, możemy z czystym sumieniem polecić usługi Firmy Binti."

"Jesteśmy przekonani, że współpraca z Firmą Binti polepszyła opinie klientów o naszej firmie oraz tworzy pozytywny wizerunek naszych usług wśród internautów."

Łukasz Cieśliński - medialuk.com.pl

"Strona mojego sklepu internetowego została wykonana w sposób sprawny i rzetelny, a współpraca w miłej, spokojnej i pełnego zrozumienia atmosferze z firmą Binti jest miłym akcentem. Fachowe doradztwo, cierpliwość Pana Kamila, jak i możliwość pomocy w czasie późniejszym, sprawiają iż wspomniana firma jest godna polecenia każdemu."

Alina Krajeńska - elfu.pl

"Pracownicy Firmy Binti nie tylko znakomicie i starannie wykonali moją stronę internetową, ale także ciągle służyli pomocą i byli w stanie zaproponować najlepsze możliwe rozwiązania."

"Od momentu uruchomienia nowej witryny, znacznie zwiększyła się ilość klientów, pozytywnie ją oceniających."

Waldek Stube - fotostube.pl

"Szczerze polecam wykonawce mojego sklepu z kilku ważnych powodów: bardzo dobry kontakt, fachowe doradztwo, ogromna cierpliwość i kultura osobista - cechy te powodują, że współpraca przebiegała sprawnie, terminowo i w bardzo miłej atmosferze :)"

Magdalena Czerniewska-Wszelaki - dotreningu.pl

"Wykonany serwis spełnia nasze oczekiwania, a jego realizacja przebiegała w atmosferze dyskusji oraz dobierania wspólnie uzgodnionych, według nas i specjalistów z Firmy BINTI, najlepszych elementów graficznych i merytorycznych."

"Polecamy usługi firmy BINTI jako solidnego i rzetelnego wykonawcę."

Piotr Wieczorek - salwix.pl

"Każdy z 6 wykonanych serwisów, został zrealizowany sprawnie i profesjonalnie i w pełni odpowiada naszym oczekiwaniom. Serwisy zostały dodatkowo wyposażone w systemy autoryzacji użytkowników, a także w system reklamowy."

"Specjaliści firmy BINTI służyli pomocą i wyjaśnili najważniejsze aspekty wdrożonych serwisów."

Michał Żelazek - rezerwuje.com.pl, wypoczne.pl