O nas

Firma Binti istnieje od ponad czterech lat.

Jednak doświadczenie osób, które są filarem naszej firmy, sięga nawet 8 lat.

Praktykę zdobywaliśmy otwierając własne biznesy internetowe, a także pracując dla średnich i dużych agencji interaktywnych.

Dzięki temu w naszej stosunkowo młodej firmie zaszczepiliśmy od samego początku zasady i standardy wprost z najwyższej klasy agencji interaktywnych.

Tworzenie stron www oraz serwisy dedykowane to nasze najważniejsze usługi.

O właścicielu

Kamil Rybczyński

Kamil Rybczyński jest właścicielem Firmy Binti. Zajmuje się projektowaniem serwisów internetowych od 7 lat i ma za sobą ponad 150 wykonanych projektów (nie tylko we własnej firmie).

W 2007 roku zajmował się promocją w mediach (TVN Turbo, Gazeta Krakowska, Dziennik Łódzki, Interia.pl, Dziennik.pl) akcji społecznej ileMogeWypic.pl.

W 2009 roku Kamil otworzył portal społecznościowy dla osób aktywnych Aktywisci.net, który pozwala internautom z całej Polski na poznanie osób o podobnych zainteresowaniach.

W 2011 roku wystąpił w programie telewizyjnym Dragons den - Jak zostać milionerem i zaprezentował system rezerwacji wizyt Rezervante.

Kamil jest również wydawcą niezależnego portalu kredytowego Kredyteo.biz, który skupia oferty niemal wszystkich polskich banków i dużych instytucji finansowych oraz umożliwia jego klientom skorzystanie z tych wszystkich usług za pośrednictwem internetu.

Autorskie innowacyjne projekty

Dzięki kilkuletniemu doświadczeniu naszych programistów, wypracowaliśmy sobie własne rozwiązania i pewne standardy, poniżej których nigdy nie schodzimy.
Wszystkie realizacje opieramy o zautomatyzowane systemy, których głównym celem jest maksymalne zastąpienie człowieka. Dzięki temu nasi klienci oszczędzają czas i pieniądze.

Tylko skuteczne techniki

Większość rozwiązań jakie wdrażamy na stronach internetowych jest sprawdzonymi i skutecznymi technikami, które zbudowaliśmy na podstawie naszego doświadczenia.
Dzięki temu masz pewność, że Twoja witryna internetowa będzie stutecznie zarabiać dla Ciebie.